Czy mogłam zarazić się czymś podczas wstrzykiwania kwasu hialuronowego?

Wczoraj byłam na wypełnianiu ust kwasem hialuronowym . Zapłaciłam za 0.5 ml. Okazało się, że pani miala ampułki 1ml- pani zmieniła strzykawki i wstrzymała mi kwas z tej samej ampułki co innej klientce!! Co mam teraz zrobić?? Czy przeprowadzić jakieś badania? Czy mogłam zarazić się czymś od pani przede mną, czy ,,jej" kwas nie miał styczności ze mną? Proszę zobaczyć, jak wyglądają ampulkostrzykawki z kwasem hialuronowy. Strasznie się boje bardzo proszę o pomoc. Wiem byłam głupia ale teraz proszę mi doradzić co powinnam zrobić

Preparat z jednej ampułki powinien być podany jednemu pacjentowi; nawet jeśli nie zużyje się całości zawartego w niej kwasu hialuronowego. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinien wykonywać lekarz, w gabinecie zabiegowym, z zachowaniem wszelkich zasad higieny. Proponuję zgłosić się do najbliższej poradni chorób zakaźnych.