Czy te tabletki można stosować podczas zabiegu?

Dzień dobry Czy tabletki Clatra oraz Unidox Solutab można stosowac przed i po zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym? Czy są jakieś przeciwskazania?

Dzień dobry, tabletki Clatra może Pani stosować natomiast jeżeli musi Pani przyjmować antybiotyk to powinna się Pani wstrzymać z wykonaniem zabiegu wypełniania ust 2 tygodnie po przyjęciu ostatniej dawki Unidox Solutab. W trakcie antybiotykoterapii nie wykonujemy zabiegów.