Czy można brać Zirid na stałe?

michał refluks żółciowy. Z najnowszej gastroskopii nie wyszło już zadnych zapaleń ani nadżerek tylko "OBFITE JEZIORKO ŻÓŁCIOWE, błona śluzowa trzonu żołądka i antrum PSTRA". Od 1,5roku biorę lek ZIRID. Kiedy tylko mi się skończy od razu boli mnie brzuch, mam uczucie ciężkości i wzdęcie. Czy można brać ten zirid na stałe?czy ma on jakieś skutki uboczne? wizytę u gastrologa z tym wynikiem mam dopiero za 4 miesiące..zirid moze mi przepisać lekarz rodzinny bo nie raz go prosiłem ale proszę o poradę gastrologów czy MOŻNA brać go tak długo??

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze należy udać się do lekarza rodzinnego i rozważyć modyfikacje leczenia każdy lek może powodować działania niepożądane