Czy można do prania ubranek dla noworodka używać proszku Nanosrebrem?

Dzień Dobry mam pytanie czy można do prania ubranek dla noworodka używać proszku nanosrebrem- ma on działanie dezynfekujące. Zawiera też: Chlorek sodu, Węglan sodu lekki, Mydło sodowe, Kwas alkilobenzenosulfonowy, Kwas alkilobenzenosulfonowy, Trójpolifosforan sodowy, Siarczan sodowy, Sól sodowa karboksymetylocelulozy, Alkohole tłuszczowe C11–13, Rozjaśniacz optyczny, Subtylisyna, Amylaza, lipaza. Czy tego typu proszek jest odpowiedni dla dziecka. Czy wystarczą może płatki mydlane i temp 90?

Wystarczą płatki mydlane,należy unikać chemii i nie przesadzać ze sterylnością,czysto ale nie sterylnie,.Kąpać też tylko w wodzie czystej bez dodatków .