Czy można jednocześnie wykonać tomografię komputerową jąder, układu pokarmowego i angiografię szyi?

Proszę uprzejmie o odpowiedź na pytanie: Czy można jednocześnie wykonać tomografię komputerową jąder, układu pokarmowego i angiografię szyi. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Witam! Jeśli tomografia komputerowa brzucha i miednicy będzie wykonywana z kontrastem, wskazane jest zachowanie odstępu czasowego pomiędzy badaniami, ze względu na to, by nie obciążać jednorazowo organizmu zbyt dużą dawką kontrastu.