Wykonanie badania urodynamicznego tydzień po tomografii komputerowej
Witam,czy badanie urodynamiczne można wykonać dzień po tomografii komputerowej z kontrastem jamy brzusznej i miednicy? Czy tak krótki odstęp między badaniami nie wpłynie na wynik badania urodynamicznego?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Nie ma to wpływu na badanie urodynamiczne. Mimo wszystko sugeruję poinformować o tym personel Pracowni , która ma badanie wykonać.
Pozdrawiam.