Czy można łączyć preparaty wspomagające rzucenie palenia z lekami przeciwdepresyjnymi?

Mam prośbę, czy mogę brać T*** na rzucenie palenia, jeśli mam schizofrenię paranoidalną i biorę leki przeciwdepresyjne i neuroleptyki? Bardzo proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Substancja czynna preparatu - cytyzyna nie wchodzi w interakcje z lekami przez Pana przyjmowanymi. Oznacza to, że nie choroba podstawowa nie stanowi przeciwwskazania do stosowania powyższego preparatu.

Pozdrawiam