Czy można łączyć sterydy z lekiem nasennym?

Od 2tyg boli mnie noga od kolana do kostki byłam u naczyniowca i żyły są czyste dostałam skierowanie do neurologa i byłam na wizycie przepisał mi 2 zastrzyki Depo Medrol i tabletki Egzysta 75mg. Jeden już wzięłam a drugi mam za dwa dni ale jak przeczytałam skutki uboczne i to że to sterydy to bardzo się wystraszyłam zapomniałam powiedzieć że ja biorę Asertin i na noc Triticcol 2/3 ze150 i jak nie mogę zasnąć to jeszcze Stilnox i czy te leki można łączyć miałam raka piersi i mam nerwicę lekowa

Trochę dużo leków Warto zastanowić się jak można lepiej radzić sobie z bólem i problemami Konieczna pełna ocena stanu neurologicznego, ogólnego, wyników badań
Otrzymała Pani sterydy lokalnie, aby zmniejszyć odczyn zapalny.
Nie powinno byc interakcji
Pozdrawiam