Czy można na jednej wizycie usunąć most wraz z zębem?

Mam założone dwa mosty porcelanowy w góry. Na zębach 3-6. Z pewnych przyczyn chcę usunąć most wraz z zębami i zrobić protezę. Taka podjęłam decyzję. Jednak mam pytanie. Czy można na jednej wizycie usunąć most wraz z zębem 3 i 6? Czy to długi zabieg? Czy można coś zrobić aby zaraz po usunięciu "załatać" dziurę?

Można usunąć całość i rozpocząć protezowanie natychmiastowe.Wskazana wcześniejsza konsultacja z lekarzem,który omówi i oceni możliwości uzupełnienia protetycznego.