Czy można pić alkohol po autoszczepionce?

Czy po autoszczepionce (na trądzik) można pić alkohol? Jak wiadomo niedługo sylwester. Szczepionki mam podawane poniedziałek i czwartek. Stąd pytanie czy w tym roku sobie darować? Czy jeden raz nic nie zmieni?

Nie jest prowadzony żaden rejestr działań niepożądanych i interakcji z innymi substancjami autoszczepionek. Leczenie takie jest prowadzone w ramach eksperymentu medycznego, zatem najbezpieczniej dla Pani będzie unikać alkoholu albo skontaktowanie się z osobą która takie leczenie u Pani wprowadziła. Poza tym skuteczność autoszczepionek jest kwestionowana.