Czy można podać córce toksynę botulinową?

Dzień Dobry , córka lat 20 dostała silnego kręczu szyji . Nie może ruszyć szyją która jest wykęcona w prawą stronę ,ma zawroty głowy .Leży w szpitalu na neurologi , miała robioną tomografię i rezonans , podają Jej mnóstwo kroplówek z lekami przeciwbólowymi , narkotycznymi ,rozluźniającymi mięśnie . Niestety już minął tydzień i nie ma żadnej poprawy . Pani neurolog mówi że wyczerpali już wszystkie możliwości leczenia . Czy w takiej sytuacji możliwe jest podanie toksyny botulinowej ?

To jest pytanie do lekarza/lekarzy prowadzących.
Mają toksynę w oddziale? stosują? mają doświadczenie? proszę ich wypytać.

Pozdrawiam.

wizytylekarskie.org