Czy można podawać niemowlakowi witaminę z fluorem?

Witam serdecznie. Mam 7-mio miesięczna córeczkę i nasz pediatra cały czas przypisuje mam witaminę D3 z Fluorem. Są to tabletki D-FLUORETTEN ( 500I.E. - D3 , 0,25 - Fluorid ) mam spore wątpliwości co do słuszności podawania tych tabletek gdyż z tego co wiem Fluor jest szkodliwy. Czy powinnam podawać te tabletki czy jednak poprosić pediatre o samą witaminę D3? Bardzo proszę o pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

Czy jest to preparat przeznaczony dla dzieci w takim wieku? Proponuje porozmawiać z lekarzem o swoich watpliwościach