Czy można stosować Clonazepam przy antykoncepcji?

stosuje tabletki antykoncepcyjne vibin mini o godzinie 17 tabletka wchłania się 3-4 godziny, czy mogę w takim razie koło północy przyjąć tabletkę clonazepam, dodam że clonazepam przyjmuje raz na jakiś czas. Czy clonazepam może osłabić w takim przypadku działanie tabletek antykoncepcyjnych?
KOBIETA, 23 LAT 5 miesięcy temu

Może Pani przyjmować, jednak proszę zachować ostrożność, ponieważ doustne środki antykoncepcyjne mogą nasilać działanie klonazepamu.