Czy można stosować Diosminex po usunięciu hemoroidów?

Jestem po operacji hemoroidow i juz zdawałam pytanie odnośnie mojego stanu ale chciałam spytać czy po zabiegu chirurgicznego ich usunięcia mogę brać diosminex bo biorę to na stałe że względu na ból i ciężkości nóg. Została mi też przepisania maść Proktis M czy używając jej tylko zewnętrzne bo do kanału odbytu sprawia mi ból ma wogle jakiś sens

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze ma lecz proponuje stosować zgodnie z zaleceniami lekarza zalecającego . A co do Diosminexu nie to przeciwwskazaniem