Czy mozna stosować jednocześnie leki Ricordo, Deprexolet, Ketrel?

Mama przebywa w domu opieki.Zauwazylam na ostatnich fakturach iż podawane jej są leki w zestawieniu:RICORDO,DEPREXOLET,KETREL.U mamy pojawiły sie ostre stany lekowe i urojenia.Czy te leki nie wykluczają sie nawzajem?Z góry dziękuje za odpowiedz.Dorota

Dzień Dobry Pani Doroto,

Zachęcałabym Panią do osobistego skonsultowania Pani pytania,
z lekarzem ordynującym (Pani Mamie) leczenie farmakologiczne.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani i Mamie życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com