Czy można stosować maść Avene cicalfate post acte przy Acnatac?

Witam, został mi przepisany Acnatac - raz dziennie, wieczorem (mam srednio nasilony tradzik na twarzy). Dodatkowo smaruję się kremem avene cicalfate post acte - dwa razy dziennie. Moge stosowac go przy tym antybiotyku? pytam, bo wiem, ze avene jest emulsja m.in. antybakteryjna. Drugie pytanie jak dlugo moge takim avene sie smarowac ze wzgledu na jego w/w wlasciwosci. Pozdrawiam i dziekuje

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Dziękuję za przesłanie pytania, niestety wykracza ono poza zakres dietetyki, dlatego proszę konsultować sprawę z lekarzem.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto przeczytać również:

Zielona herbata na promienną cerę
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/zielona-herbata-na-promienna-cere.html?c=9