Czy są jakieś ćwiczenia na zwiększenie wzrostu?

Macie jakieś porady, ćwiczenia jak pszyspieszyc wzrost? Lub czym się odrzywka często aby nabrać wzrostu

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Procesy wzrostowe organizmu kończą się między 18 a 21 rokiem życia. Aby organizm mógł prawidłowo się rozwijać należy mu zapewnić odpowiednią podaż białka, które jest składnikiem budulcowym naszego organizmu. Warto również poświęcić wolny czas na aktywność fizyczną. Zwracam jednak uwagę, że w większości przypadków raczej nie mamy wpływu na nasz wzrost - to geny mają duże znaczenie.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu.
Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie
stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę
dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Białko - ważny składnik diety
Warto również przeczytać: http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/bialko-wazny-skladnik-diety.html?c=9