Dlaczego w krótkim czasie tak szybko schudłam?

Mam pytanie do lekarza Od kilku miesięcy zauwazylam u siebie ze strasznie schudlam nie moge jest jak jem to jest mi nie dobrze mam wzr.160 wazylam 48 a teraz waze ok 45 jak nie mniej cos sie ze mna dzieje nie wiem co nie mam kiedy isc do lekarza boje sie ze cos mi wyjdzie nie tak prosze o pomoc co mam robic

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Przyczyn takiej reakcji Pani organizmu może być wiele. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza, który przeprowadzi dokładny wywiad i postawi diagnozę.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu.
Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto również przeczytać:
Stres - mam na niego sposób
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/stres-mam-na-niego-sposob.html