Czy można stosować suplementy diety podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam serdecznie, Mam 25 lat i od 2 lat stosuję tabletki antykoncepcyjne Atywia. W ubiegłym miesiącu skonsultowałam się z lekarzem ginekologiem, ponieważ dostałam tabletki african mango (w składzie znajdują się jedynie sproszkowane nasiona mango afrykańskiego)to suplement diety. Pani doktor powiedziała, że nie widzi przeciwwskazań do stosowania. Dodam, że suplement przyjmuję około 7 rano natomiast tabletki Atywia o 18 wieczorem. Czy rzeczywiście nie ma żadnych reakcji z antykoncepcją?

Jeżeli nic się nie dzieje w połączeniu tych dwóch preparatów to wydaje się że może je Pani łączyć.