Stosowanie suplement diety na stres podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne i chciałam zacząć brać suplement diety na stres, w którym jest magnez, witamina b6, wyciag z szyszek chmeilu i wyciąg melisy. Czy takie zioła wplywają na skuteczność antykoncepcji?

Witam,
stosowanie tego suplementu nie wpłynie na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych, dlatego w tym przypadku nie ma przeciwwskazań do ich przyjmowania.

Pozdrawiam,
Magdalena Borowiec