Jakie preparaty na stres stosować?

Od trzech tygodni biorę Persen Forte, z uwagi na ciągły stres i problemy ze snem. Zaczynałam od jednej tabletki, teraz biorę już 3x1 tabletkę dziennie. Mam wrażenie, że trochę zaczął mi pomagać. Czy mogę dodatkowo zażywać inne produkty, np. melisę żeby jeszcze wzmocnić działanie uspokajające? Zamiast kolejnych tabletek myślałam np. o naparze.

Witam,

Szafraceum można wypróbować, wyciąg z szyszek chmielu z melisą, pomocne jest wsparcie psychoterapeutyczne.
Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś