Czy można stosować odchudzające suplementy diety przy niedoczynności tarczycy?

Witam, zdecydowałam się na przyjmowanie suplementu diety Trizer i chciałabym zapytać, czy przy niedoczynności tarczycy może być on przyjmowany. Oczywiście w połączeniu z indywidualną dietą ułożoną przez dietetyka. Pozdrawiam

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)

Dzień Dobry,

jeśli dostała Pani zalecenie stosowania suplementu przez dietetyka, który ułożył dietę to najlepiej zasięgnąć jego porady.
Konieczne było by tutaj przeanalizowanie składu produktu.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl