Czy spirala może powodować zatrzymanie wagi?

Dzien dobry mam zalozona spirale od 6 miesiecy zaczelam cwiczyc od miesiaca i miec diete i waga stoi niewiem czy to jest spowodowane spirala ? Kiedys jak ja nie mialam to chudlam a teraz,niewiem co robic

Może być to spowodowane nieprawidłowo ułożonym planem żywieniowym, który może być niedoborowy szczególnie w przypadku większej ilości aktywności fizycznej. Zachęcam do kontaktu w celu dokładnego omówienia Pani przypadku uraz ułożenia indywidualnego planu żywieniowego.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)

Witam może warto udać się do dietetyka aby ułożył dietę, bo przyczyna może być źle zbilansowana dieta.
Pozdrawiam