Jak trwale pokonać zgagę?

Od lat łykałam wszelkie tabletki na zgagę, ranigast, polprazol, contoloc ckontrol itp. Mam niedoczynność tarczycy, ciągłe zapalenie zatok, nadwaga której żadną dietą nie mogę się pozbyć, ciągłe zaparcia. Czy mam nieszczelne jelita bez flory bakteryjnej? jak tylko nie biorę nic na zgagę to cały dzień mnie pali w przełyku. Jak pokonać zgagę i poprawić stan moich jelit?

Przede wszystkim sugerowałabym wizytę u dietetyka. (np. drogą online). Podczas takiej wizyty jest możliwość aby zebrać wszelkie potrzebne informacje żywieniowo-chorobowe, które są niezbędne do ułożenia prawidłowego planu żywieniowego.
Dobrze zbilansowana dieta przyczyni się do znaczącego poprawu stanu zdrowia.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)