Czy można stosować znieczulenie u stomatologa biorąc takie leki?

Czy przy lekach przeciwastmatycznych (zafiron 24ug na dobę, flutixon 500 ug na dobe ) i psychotropowych ( rispolept 4 mg na dobę, parogen 20mg na dobę, ketrel 75 mg na dobę, klozapol 100 mg na dobę) można zastosować znieczulenie u dentysty. Dodam że jestem jakiś czas po zabiegu usunięcia korzenia i niepokoje się że coś mogłoby się stać.

W stomatologii stosujemy różne znieczulenia i różne substancje znieczulające, przy lekach zażywanych przez Pana nie ma przeciwskazań do znieczulenia miejscowego (nasiękowego, przewodowego), natomiast jeśli ma to być znieczulenie ogólne to sprawę powinien rozstrzygnąć anestezjolog.