Czy przy leku Bibloc można stosować znieczulenie u stomatologa?

Witam. Mam pytanie co do leków. Biorę co rano bibloc 2,5mg. Zaczęłam chodzić do stomatologa. Czy przy tym leku stomatolog może mi podać znieczulenie czy są jakieś przeciwwskazania. Dodam jeszcze ze mam tachykardie plus skurcze dodatkowe, z badań wyszło ze serce mam zdrowe

Witam,
konieczne jest by poinformowała Pani lekarza prowadzącego Pani leczenie o chorobach oraz lekach, które Pani stosuje. Stosowanie znieczulenia miejscowego u stomatologa nie jest przeciwwskazane, jednak konieczne jest stosowanie konkretnych preparatów.
Preparat Bibloc, który Pani przyjmuje, będzie miał znaczenie głównie w przypadku znieczulenia ogólnego, więc o zażywaniu tego leku też trzeba będzie poinformować przed takim planowanym zabiegiem.
Pozdrawiam