Czy można tak łączyć Citaxin?

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakieś przeciwwskazanie jeśli uprawiam czynnie sport, chciałbym wspomóc się monohydratem kreatyny, ale jednocześnie biorę regularnie Citaxin.
MĘŻCZYZNA, 33 LAT 9 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

Citaxin jest lekiem przeciwdepresyjnym, stosowanym w leczeniu depresji i zaburzeń lękowych. Warto zaznaczyć, że monohydrat kreatyny jest popularnym i często stosowanym suplementem w sporcie, który może pomóc w zwiększeniu wydolności fizycznej, siły i masy mięśniowej.

Nie znajduje się specjalnych przeciwwskazań do łączenia tych środków, jednak musi Pan pamiętać, aby stosować je zgodnie z zaleceniami i nie przekraczać dobowej dawki.

W razie wątpliwości zalecamy skontaktować się z lekarzem, który udzieli Panu więcej informacji.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach poniżej:

https://leki.abczdrowie.pl/p/citaxin-icn-polfa-rzeszow-s-a

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.