Czy można tak stosować preparat Destresan?

Witam cierpię na zaburzenia lękowe, lekarz przypisał mi lek Pramolan rano i wieczorem, czy mogę razem z tym brać rano Destresan na noc Destresan Noc ? na Destresanie pisze ze można brać tylko jedną tabletkę dziennie, ale czy można brać Destresan na rano i Destresan Noc?

destresan to nie jest lek tylko suplement diety. W związku z tym bezsensowne jest branie destresanu dodatkowo. Poza tym zaburzenia lękowe powinno się leczyć psychoterapeutycznie, a nie farmakologicznie. Farmakologia łagodzi objawy ale nie leczy przyczyny - to przecież jest już powszechnie wiadowe. Pozdrawiam