Czy można to stosować łącznie z antykoncepcją i z Euthyroxem?

Dzień dobry. Od kilku lat zmagam się z nawracajaca grzybica pochwy (uporczywe swedzenie, pieczenie, bol i konsystencja twarozku). Ginekolog zapisuje mi globulki dopochwowe metronidazol, clotrimazolum i lactovaginal i owszem pomaga ale na jakiś czas. Od ostatniego zakażenia minęły dwa miesiące, stosowalam globulki i znów to samo. Słyszałam dobre opinie o leku Femivaxin. Chciałam się zapytać czy mogę zastosować Femivaxin ( lub coś podobnego) i czy mój problem zniknie na jakiś dłuższy czas? I czy można to stosować łącznie z antykoncepcja i z euthyroxem? Mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy ( Hashimoto i niedoczynność tarczycy). Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

należy zastosować antybiotykoterapie celownaą - czyli musi mieć Pani pobrany wymaz z pochwy - należy wykonać posiew i sprawdzić jakimi bakteriami jest Pani zarażona. Po badaniu dopiero należy włączyć odpowiedni antybiotyk.
Po nim również najlepiej wykonać badanie w celu potwierdzenia skuteczności leczenia.

Pozdrawiam