Czy można używać skarpetek złuszczających w ciąży?

Witam, jestem w 37. tygodniu ciąży i zastosowalam skarpetki zluszczajace, ktore zawieraja kwas salicylowy (na opakowaniu niestety kompletnie nie bylo wzmiankino o tym, ze sa zakazane w ciqzy). zamiast 100 min trzymalam nogi tylko 10 min, poniewaz strasznie zaczely mnie piec. Teraz stopy pieka i swedza tak, ze nie idzie wytrzymac :( Co zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie