Czy można w ciąży stosować ten peeling?

Witam.czy w ciąży mogę stosować ten peeling INCI: KAOLIN • SOLUM DIATOMEAE • BENTONITE • TITANIUM DIOXIDE • MALTODEXTRIN • CARICA PAPAYA FRUIT • ANANAS SATIVUS FRUIT • CI 77492 [YELLOW IRON OXIDE Pozdrawiam Monika

Dzień dobry Pani,
może Pani zastosować podany peeling, ponieważ zawiera on w składzie wyciągi roślinne (enzymy) i składniki mineralne a skład jest prosty (krótka receptura), także nie ma się czego obawiać. Proszę pamiętać, aby unikać retinolu, witaminy C oraz kwasów (migdałowy, glikolowy, salicylowy i wszystkie pozostałe).
Pozdrawiam,
Ewa Szmaj