Czy można w ten sposób użyć wibratora?

Witam serdecznie. Mam bardzo intymne pytanie,a mianowicie czy moja żona moze zacząć używać wibratora medycznego, ( takiego np męskiego co służy do masażu prostaty,czy musi być inny,czy ten tez moze się nadać,)Chcielibyśmy razem z Żoną spróbować takich intymnych zbliżeń, proszę o odpowiedź,, ps chciałbym zaznaczyć że Moja Żona jest osobą niepełnosprawna,od pasa w dół, porusza się o wózku inwalidzkim i jest po 3 krotnej operacij kręgosłupa z powodu guza w rdzenu kręgowym okol 10lat temu,oraz mila odleżyny blisko pochwy ,stąd tak poważne pytanie. Proszę bardzo o pomoc I odpowiedź. Dziekujemy i pozdrawiamy serdecznie.
KOBIETA, 46 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

W przypadku wyboru gadżetów erotycznych, ważne jest konsultowanie się z profesjonalistą, takim jak edukator seksualny lub terapeuta zajmujący się niepełnosprawnościami, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dopasowane do konkretnej sytuacji i preferencji danej osoby.

Pani Natalia Podmokły może pomóc. Jej profil jest dostępny na Instagramie.

Pozdrawiam