Czy można współżyć przy zatorze płucnym?

Moja zona jest w trakcie leczenia zatoru plucnego. Jest juz dwa tygodnie po kuracji szpitalnej zazywa leki przeciwzakrzepowe i moje pytanie jest nastepujace. Czy mozemy odbywac stosunek plciowy przy tego typu schozeniu. Z gory dziekuje

Najlepiej zasięgnąć opinii lekarza, który leczy, więc zna całokształt obrazu klinicznego. Pozdrawiam. JW, seksuologia.com, Poznań. 5/17