Czy można wydłużyć nogi magnesami?

Witam Czytałam artykuł na temat wydłużania nóg magnesami w Polsce, bezinwazyjna metoda, wsadza sie "gwozdz" w noge i pacjent dostaje magnes do domu i 3x dziennie pociera w danym miejscu magnesem. Niestety w internecie oprocz tego artykulu nie ma zadnych informacji na ten temat. Moje pytanie brzmi jaka jest dokladna cena takiego zabiegu? Pisze ze kilkadziesiat tysiecy, ale dokladnie to ile? I czy mozna po takiej operacji swobodnie chodzic i czy wroci się do sprawnosci przed operacją?

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście nie słyszałem o tym zabiegu wykonywanym w Polsce proponuje zgłosić się do lekarza ortopedy aby zalecił dalsze postepowanie