Czy można wykonać zabieg wypełnienia bruzd nosowych kwasem hialuronowym podczas zabiegów Pixel peel?

Witam, Jestem w trakcie serii zabiegów pixel peel, dokładnie po drugim(09.03.2017). Kolejny zabieg mam umówiony 04.04.2017. W miedzy czasie 28.03.2017 jestem umówiona na wypełnianie bruzd nosowych kwasem hialuronowym. Czy te zabiegi nie kolidują ze sobą? Mogę wykonać je w takich odstępach czasowych?

Zabiegi tego typu najlepiej wykonywać w odstępach 2 tygodniowych. Jeżeli jest Pani umówiona do tego samego lekarza , to on zdecyduje czy w umówionym terminie po zabiegu wypełniania bruzd można wykonać zabieg Pixel Peel czy ew. trzeba go przesunąć,
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Mudel

Właściwie, te odległości czasowe są wystarczające aby te zabiegi wykonać w tej kolejności. Osobiście polecałbym przesunąć jeszcze o tydzień termin kwietniowego pixel peel.