Czy można wykonywać zabiegi w kriokomorze w przypadku niedoczynności tarczycy?

Witam, mam 30 lat i od jakichś 5-6 lat zmagam się z niedoczynnością tarczycy w przebiegu choroby hashimoto. Regularnie wykonuję badania i przyjmuję leki. Ostatnie badanie poziomu tsh ze stycznia jest w normie. Ponieważ lekarz ortopeda chce wprowadzić u mnie zabiegi w kriokomorze moje pytanie brzmi czy przy moim schorzeniu wolno takie zabiegi wykonać.

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze koniecznie udać się do lekarza endokrynologa i kierować się jego zaleceniami