Czy można wyleczyć kanałowo ząb podczas 4 dni?

Witam, obecnie nie mieszkam w Polsce, bede tam na 4 dni, czy jest możliwość podjęcia leczenia kanałowego, czy dentysta nie bedzie tego w stanie zrobic w tak krótkim okresie czasu?

Witam, oczywiście, można wyleczyć ząb kanałowo na jednej wizycie. Należy tylko poszukać odpowiedniego stomatologa, który zrobi to pod osłoną koferdamu, czyli przy zachowaniu antyseptycznych warunków oraz pod mikroskopem.

Jak najbardziej, obecnie możliwe jest leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem przeprowadzone podczas nawet jednej wizyty, w ciągu jednego dnia. Takie rozwiązanie jest pewniejsze, bezpieczniejsze, ma mniejsze ryzyko niepowodzenia zabiegu i jest dużo wygodniejsze dla pacjenta – pod kątem czasu i komfortu. Wszystko oczywiście zależy od wyposażenia gabinetu, więc może Pani poszukać ośrodka, gdzie takie nowoczesne leczenie endodontyczne jest dostępne.

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl