Czym jest protokół ESE w kontekście leczenia kanałowego?

Czym jest dokladnie protokuł ESE w kontekscie leczenia kanalowego?

oczyść - czyli usuń drobnoustroje i szczątki rozpadłej miazgi z systemu kanałowego
ukształtuj - czyli opracuj kanał tak by nadać mu kształt stożka zwężającego się w kierunku wierzchołka
wypełnij - czyli zamknij szczelnie system kanałowy chemicznie obojętnym nierozpuszczalnym materiałem
Protokół mówi dokładnie o środkach płuczących ich ilości , sekwencji narzędzi , sposobie dojścia itp