Czy można zahamować wystąpienie orgazmu?

Witam nie wiem co jest ze mną nie tak ... ale wyobraziłam sobie stosunek płciowy z moim chłopakiem przy oglądaniu pozycji erotycznej (porno) bo mi kazał obejrzeć ... doszłam samoistnie na samą myśl, że z nim to robię ... i mnie brzuch strasznie zaczął boleć od pępka po sam srom, czy są jakieś leki na hamowanie orgazmu, nie chciałabym się spalić przed chłopakiem, co może być przyczyną bólu brzucha, proszę o pomoc

Witam. Wygląda na to, że wszystko jest z Panią w porządku, jest Pani zdrową pobudliwą seksualnie kobietą i nie musi Pani niczego na hamowanie orgazmu brać. Ból brzucha może być spowodowany siłą doznania ale też może wynikać z dużego napięcia emocjonalnego wywołanego może wstydem, może poczuciem winy. Bardzo silne i utrwalone poczucie winy/ wstyd mogą być przeszkodą w osiąganiu satysfakcji seksualnej, ale jeśli nic takiego się nie dzieje, proszę się nie martwić. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dzień dobry.

Myślę, że Pani reakcja jest całkiem naturalna.
Jeśli jednak czuje Pani potrzebę porozmawiania i wyjaśnienia wątpliwych kwestii proponuję wizytę u seksuologa.

Pozdrawiam i życzę wiele udanych orgazmów,
Dariusz Pysz-Waberski

Witam,
Pani reakcja jest naturalna i nie powinna się jej Pani obawiać.
To co mnie zaniepokoiło w Pani wypowiedzi to stwierdzenie : obejrzałam "bo mi kazał". Jeśli nie była to Pani decyzja -czuła się Pani niegotowa lub po prostu nie chciała, to ból brzucha po orgazmie mógł być związany z całą okolicznością doznania orgazmu.
Leki na powstrzymywanie orgazmu nie są dla Pani wskazane. Ważne aby swoją seksualność rozwijała Pani w swoim tempie, za swoją zgodą oraz w sposób, który będzie Pani akceptowała - bez nacisków.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek