Czy można zahamować wzrost?

Witam czy jest mozliwosc zmiejszenia wzrostu poprzez hormony mam 20lat i 190cm chcialbym byc nizszym o 5cm czy jest taka mozliwosc, prosze o niepisanie czegos w stylu zaakceptuj swoj wzrost. dziekuje

Nie ma takiej możliwości. Długość ciała 190 cm nie jest patologią(oczywiście jeśli nie jest objawem chorób endokrynologicznych np.gigantyzmu), także nie podlega leczeniu.