Co zrobić żeby powiększyć wzrost?

Witam serdecznie. mam 18 lat i 182 wzrostu. Co zrobić aby urosnąć jeszcze. Dodam że ćwiczę na siłowni. Możliwe że nie urosną poprzez ćwiczenia na siłowni? Moja mama ma 178 wzrostu tata 188. Dodam że mój młodszy brat który ma prawie 17 lat ma 189 wzrostu. I wygląda potężniej ode mnie. Proszę o pomoc chociaż aby urosnąć parę cm. Co należy jeść i pić aby urosnąć? Nie palę nie piję zdrowo się odżywiam. Co włączyć do diety aby pomogło wzbić się parę cm w górę? Dziękuję z góry za pomocną odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.