Możliwość zmniejszenia wzrostu poprzez hormony

Witam, mam pytanie moze i jest głupie ale kto pyta nie bladzi, wiec moje pytanie to czy jest jakas mozliwosc zmiejszenia wzrostu poprzez hormonow ale jakis inne metody mam 18lat i 190 wzrostu chciałbym miec chciaz 185cm. tylko prosze o niepisanie czegos w stylu zaakceptuj swoj wzrost.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.