Czy można zajść w ciążę, gdy nie doszło do wytrysku, a dziewczyna jest dziewicą?

Witam, uprawiałem z dziewczyną peeting około 4 dni przed spodziewanym okresem. Dotykałem ją palcem, jednak nie był on wkladany głęboko do pochwy. Wytrysku również nie było, jednak istnieje możliwość, iż wcześniej dotknąłem członka na którym już mógł być płyn ejakulacyjny. Dziewczyna jest dziewicą. Chodzi o to, że jej cykle trwają zazwyczaj 25-26 dni. Okres się nie pojawił. Dzisiaj jest 34. dzień cyklu i nadal go nie ma. Do tej pory cykle były regularne zawsze, więc wypada, że podczas tego "dotykania" były dni bezpłodne. Dziewczyna mówi, że czuje się cały czas tak, jakby miała dostać okres. Jeśli chodzi o ciążę, to raczej mało możliwe, żeby bez wytrysku, bez wielkiego kontaktu, a do tego w dni bezpłodne zajść w ciążę. Proszę o opinię. Dodam, że dziewczyna nigdy nie miała zbyt wysokiej hemoglobiny, a przez ostatnie 3 miesiące schudła 5 kg. Występuje również wysoki stres. A teraz od kilku dni, to już także obawa przed nieplanowaną ciążą. Jakie jest prawdopodobieństwo? Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Nie jest możliwe zajście w ciążę bez wprowadzenia plemników do pochwy. Natomiast stres i znaczny ubytek wagi często są powodem zatrzymania miesiączki.