Czy można zajść w ciążę, jeśli się samemu wstrzyknęło strzykawką spermę do pochwy?

Kochałam się z chłopakiem w zabezpieczeniu, mój chłopak ściągnął prezerwatywę, ja poszłam do toalety, wciągnęłam ją do strzykawki i wtrysnęłam ją sobie do pochwy.
Czy ciąża jest możliwa?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

W takiej sytuacji istnieje duże prawdopodobieństwo zapłodnienia, zależne oczywiście od dnia cyklu.

Redakcja abcZdrowie.pl