Czy można zajść w ciążę po usunięciu jajowodu?

Witam w sierpniu 2016 został usunięty mi prawy jajowod z powody ciazy pozamacicznej od grudnia tamtego roku staram się ponownie o ciążę i bez żadnych skutków co mogę zrobić by ponownie zjeść w ciążę? ? Jakie mam szansę proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Szansa oczywiście jest . Sadze ze warto jest przeprowadzić monitoring owulacji. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa