Czy można zatruć się przez nadmierne stosowanie leku Metaclopramidu?

Witam, przez bardzo długi czas miałam kaszel, na który nie działały antybiotyki. W końcu po wielu miesiącach trafiłam do laryngologa, który stwierdził refluks i przepisał mi Stomezul i Metaclopramid. Objawy kaszlu bardzo się zmniejszyły. Jednak lekarstwa te przyjmowałam prawie 3 miesiące. Pod koniec bardzo źle się czułam i zauważyłam że jak któregoś dnia nie wzięłam przypadkiem metaclopramidu to czułam się lepiej - więc przestałam brać ten lek. Po odstawieniu czułam się chyba jeszcze gorzej przez jakieś 3 tygodnie (byłam nerwowa, senna, strachliwa, ogólnie psychicznie źle się czułam, ręce mi drżały itd). Przeczytałam ulotkę i pisze na niej że lek można stosować tylko kilka dni, a ja go przyjmowałam przez prawie 3 miesiące... Jestem przerażona. Czy się zatrułam? Czy powinnam zgłosić się do lekarza? Od tego czasu minęły trzy miesiące, niepokojące objawy bardzo zmalały. Nie wiem dlaczego lekarz kazał mi go jeść tak długo, w międzyczasie tego trzymiesięcznego leczenia byłam na kontrolach i lekarz mówił żeby dalej metaclopramid przyjmować - więc go brałam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza zlecając ego powyższe leczenie