Czy można zmienić schemat szczepień u dziecka?

Witam. Czy mogę zmienić schemat szczepien dziecku po podaniu pierwszej dawki 5 w 1? Podobno zależy to od dobrej woli lekarza i ustaleniu przez niego indywidualnego programu szczepień. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Najbardziej optymalnie będzie, kiedy porozmawia Pani o tym pediatrą, prowadzącym,
który zna Pani Dziecko.

Życzę tylko radości Pani i Dziecku,
Irena Mielnik-Madej

Rzeczywiście- warto przedyskutować to ze swoim lekarzem pediatrą. Jeśli będzie taka możliwość, a lekarz uzna to za wskazane w tym konkretnym przypadku, będziecie mogli podjąć taką decyzję. Na pewno jednak warto to robić we współpracy z pediatrą.