Czy można żyć z moimi objawami migreny?

Witam. Mam pytanie, cierpię na migrene z aura /tia nie do końca wiadomo.. Mam aurę wzrokiwa później zaburzenia mowy o problemy z pisaniem na telefonie, komputerze, a także mrowienie kończyn. Mam przepisania fluoryzybe (nie wiem czy dobrze napisałam nazwę). Ataki występują co pół roku czasem częściej, czy można żyć z takimi objawami czy mam się przygotować na najgorsza opcje. Proszę o odpowiedź szczera w tym zakresie.

Dzień dobry, nie jest to stan zagrożenia życia. Jednak jeżeli dolegliwości są coraz bardziej dokuczliwe, proszę zgłosić się do neurologa, być może konieczna będzie modyfikacja leczenia.