Czy muszę mieć założony nowy opatrunek do zęba?

Witam, około pół roku temu miałem zaczęte badanie kanałowe , płukano mi kanały, ale jeszcze bez wypełnienia, potem założony został opatrunek, który dziś wypadł. Czy istnieje jakieś poważne zagrożenie jeżeli mógłbym pójść do dentysty żeby zakrzał i załatał dopiero 14 czerwca?

Leczenie kanałowe powinno zostać wykonane na jednej wizycie. Jeżeli nie jest ząb zabezpieczony bakterie ze śliny mogą wnikać w głąb i mogą pojawić się dolegliwości bólowe. Proszę znaleźć stomatologa zajmującego się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem aby przeprowadził do końca leczenie.