Jak długo opatrunek z lekarstwem może być w leczonej kanałów szóstce?

Trzy tygodnie temu miałam włączoną kanałowe szóstkę górna, kanały zostały wypełnione a na górę został założony opatrunek chyba z metronizadolem zamiast pląby na wypadek gdyby coś się działo z tym zębem. Dodatkowo w międzyczasie miałam drugie leczenie kanałowe i usuwana chirurgicznie ósemke, nie jestem w stanie pójść w najbliższych dniach do stomatologa ponieważ mam szczękościsk po zabiegu. Jak długo opatrunek z lekarstwem może być w leczonej kanałów szóstce? (pytam ponieważ czasami troszkę pobolewa).

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl